Gizlilik

Kayıt işlemleri;

Evde.net  sitesine  üye olmak için üye kayıt formunun eksiksiz olarak doldurulması ve kaydın onaylanması gerekmektedir. Bu formda üye kişisel ve iletişim bilgileri istenmektedir. Bu bilgiler yasal haklarda belirtilen durumlar için kullanılabilir.

Ek bilgi toplanması;

Evde.net  sitenin  farklı yerlerinde kullanıcılarında yeni bilgiler talep edebilir. Bu bilgiler kullanıcılar tarafından gönüllü olarak verilir ve bu bilgiler o andan itibaren evde.net'e ait olur. Ancak bu bilgiler hiçbir şekilde 3. şahıslarla paylaşılmaz.

Bilgi yenileme;

Site kullanıcıları kendi panellerinde yönetebilecekleri formlardaki bilgilerini istedikleri gibi siler, değiştirir veya ekleyebilirler. Bu bilgilerin doğruluğundan kendileri sorumludurlar.

Bilgi paylaşımı;

Evde.net, üyelerinin kişisel bilgileri dışındaki genel bazı bilgileri  [ demografik, istatistik vs. ] çözüm ortakları ile paylaşabilirler.

Açık bilgi yayınlama;

Site kullanıcıları, internet sitesinde yayınladıkları ticari bilgilerini tüm kullanıcılara açmış olurlar. Bu konuda tüm sorumluluk üyelere  aittir.

Log Dosyaları

Evde.net  ekibi istatistikler için kişisel bilgiler dışındaki hareketleri ip adreslerini kullanarak,  kullanımı artırma ve/veya iyileştirme amaçlı kullanabilir. Bu işlem sitelerin kullanıcıları hakkında demografik bilgiler verir. Hiçbir kişisel veriye ulaşım sağlamayı içermez.

Dış Linkler

Evde.net  sitesi yasal haklarda belirtildiği gibi çeşitli amaçlarda başka sitelere linkler verebilir. Bu sitelerin içeriklerinden hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Anket ve diğer uygulamalar;

Evde.net, hizmet kalitesini artırmak amacıyla bazı dönemlerde üyelerinden çeşitli bilgiler isteyebilir. Kullanıcılar bu bilgileri gönüllülük esasıyla verir. Bu her türlü bilgiyi içerebileceğinden kullanıcılar dilerlerse bu uygulamalara katılmayabilirler. 

Sipariş ve ödeme;

Üyelerimizin hizmet alımları esnasında ticari işlemlerin gerçekleşebilmesi için; kişisel, iletişim ve ödeme bilgilerini iseyebiliriz. Bu bilgiler tamamen ticari işlemler[ sipariş, teslim, ödeme, iade, faturalandırma, işlem iptalleri  vs] için kullanılır.

Güvenlik

Evde.net  üzerinden yapacağınız tüm ödemelerde SSL sertifikası kullanılarak güvenli sayfalarda ödeme alınır. Müşterilerin kredi kartı bilgileri hiçbir şekilde kaydedilmez. O yüzden her ödemede kart bilgilerinizi tekrar girdiğinizden emin olun. 

 

EVDE.NET  TARAFINDAN UYGULANAN GİZLİLİK POLİTİKALARI, MÜŞTERİLERİMİZİN GÜVENLİ BİR ORTAMDA ÜRÜN VE HİZMETLERİMİZDEN FAYDALANMALARI İÇİNDİR. UYGULAMADA BU POLİTİKALARIMIZ DIŞINDA BİR DURUMDA HEMEN İLETİŞİME GEÇİNİZ.

Sitemiz çerezleri tutmaktadır. Sitemizde kalmayı tercih ettiğiniz taktirde çerez politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.